Нова заступниця Саакашвілі таки визначилася, з ким воює Україна (ВІДЕО)

Трагічних подій на сході України не було б, якби Російська Федерація не посилала туди своїх політтехнологів і військових
Depo.Влада
20 липня 2015 05:16
ФОТО: depo.ua

Про це заступник голови Одеської облдержадміністрації Марія Гайдар заявила в інтерв'ю телеканалу новин "24", передає depo.ua.

"Росія воює з Україною - це абсолютний факт. Там є російські військові, вони там гинуть. Там є військова техніка, є переговори мирні - про відвід озброєнь. Це факт, тут нічого говорити, тут немає ніякого питання: ця війна є. Може, для тих людей, які дивляться виключно російське телебачення, цієї війни немає, але для мене те, що ця війна є - це абсолютний факт", - підкреслила Гайдар.

На питання ведучого про те, чи вважає вона Росію, свою батьківщину, країною-агресором, Гайдар відповіла: "Безумовно. Ті події, які відбуваються ... їх не було б, якби Росія не відправляла туди політтехнологів, військових. І це зрада, в тому числі, щодо російських військових, які там гинуть, але вони не визнані. Тому ця війна подвійно аморальна. І Крим анексувала Росія - це моя позиція".

Нагадаємо, раніше Гайдар не змогла відповісти на питання, з ким воює Україна.

Після цього у соцмережах новій заступниці Саакашвілі згадали "червоні зірки" та "напад Грузії на Осетію".

Мітки: Росія, Гайдар