Нова коаліція на межі зриву через нові вимоги Тимошенко

Формування нової коаліції опинилося під загрозою зриву
Depo.Влада
29 березня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили власні джерела. 

Це відбулося у зв`язку з тим, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко висунула нові умови щодо входження у майбутню коаліцію.

Зокрема, Тимошенко вимагає ухвалення 18-ти своїх законів, що може затягнути переговори зі створення нової коаліції на дуже довгий термін. 

Зазначимо, що сьогодні на засіданні парламенту лідер "Батьківщини" озвучила свої вимоги. 

"Якщо ми хочемо зберігати цей парламент, то треба всім разом створити 10-15 ультимативних вимог, які треба провести до будь-якого формування коаліції і які стосуються життя людей", – заявила лідер фракції.

Серед головних вимог Тимошенко назвала, зокрема:

– задовольнити ультимативні вимоги бізнесу до влади, сформовані на Всеукраїнському форумі бізнесу, який нещодавно відбувся у Києві;

– ухвалити рішення щодо порятунку аграрного сектору – продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, введення пільгового оподаткування для фермерських господарств, передбачення в державному бюджеті декілька мільярдів на підтримку фермерських господарств;

– провести індексацію зарплат та пенсій та скасувати податок на пенсії;

– суттєво відкоригувати тарифи для людей, зробити їх економічно обґрунтованими.

"Якщо ми побачимо, що ці умови виконано і що запропоновані кадрові зміни не декларують знову єдність олігархії з політиками, ми маємо з вами тоді подумати, як зберегти цей парламент, якщо в цьому є сенс", – заявила політик.

Нагадаємо, сьогодні о 12.00 у Верховній Раді зібрались три фракції - БПП, "Батьківщина" Народний фронт", щоб обговорити питаня формування нової коаліції. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада