Ніщук у Раді заспівав оду пропаганді

Міністр культури і туризму Євген Ніщук вважає, що поняття "пропаганда" як позитивне явище було спаплюжене лише в радянські часи
Depo.Влада
17 червня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua

Про це  він заявив під години запитань до уряду, передає depo.ua.

"Чому ми соромимося словосполучення "національна пропаганда"? Чи не тому, ЩО маємо огиду до радянського, коли цей термін отримав спотворення і негативне забарвлення. Але проти України проводиться пропагандистка війна. Саме культура і її носії лякають ворога найбільше. Не тільки танків бояться загарбники... Перш за все руйнуються школи і бібліотеки. З латинської мови пропаганда – це те, що підлягає поширенню, це форма поширення фактів і документів", – стверджує Ніщук.

Нагадаємо, що, навіть згідно з англійською "Вікіпедією", яка не залежить від радянських поглядів, пропаганда є формою упереджених зв’язків, спрямованих на просування або зниження певних поглядів чи явлень, пропаганда часто асоціюється з психологічними механізмами впливу на населення і його ставлення до конкретної справи, позиції або політичного порядку денного з метою формування стандартного набору шаблонів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада