Ніщук у Раді заспівав оду пропаганді

Міністр культури і туризму Євген Ніщук вважає, що поняття "пропаганда" як позитивне явище було спаплюжене лише в радянські часи

Про це  він заявив під години запитань до уряду, передає depo.ua.

"Чому ми соромимося словосполучення "національна пропаганда"? Чи не тому, ЩО маємо огиду до радянського, коли цей термін отримав спотворення і негативне забарвлення. Але проти України проводиться пропагандистка війна. Саме культура і її носії лякають ворога найбільше. Не тільки танків бояться загарбники... Перш за все руйнуються школи і бібліотеки. З латинської мови пропаганда – це те, що підлягає поширенню, це форма поширення фактів і документів", – стверджує Ніщук.

Нагадаємо, що, навіть згідно з англійською "Вікіпедією", яка не залежить від радянських поглядів, пропаганда є формою упереджених зв’язків, спрямованих на просування або зниження певних поглядів чи явлень, пропаганда часто асоціюється з психологічними механізмами впливу на населення і його ставлення до конкретної справи, позиції або політичного порядку денного з метою формування стандартного набору шаблонів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада