Нищук таки вибачився за "ніяку генетику" на Донбасі

Міністр культури України Євген Нищук висловив вибачення за слова про те, що на Донбасі і на Запоріжжі нема "ніякої генетики"
Depo.Влада
23 листопада 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Глава Мінкульту стверджує, що його слова у позавчорашньому інтерв’ю вирвали з контексту, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Усіх зачепило слово "генетика". Якщо воно когось зачепило, я щиро вибачаюсь. Насправді у мене не було ніякого бажання образити. Я говорив тільки про те, що зараз потрібно збільшити увагу до культурного діалогу та обміну", – наголосив міністр.

Нагадаємо, що увечері 21 листопада Нищук в ефірі одного з телеканалів заявив: "Другим безпековим моментом це є культура. Тому що вона має здатність виховувати і формувати суспільство. І ця ситуація, яка склалася на сході й півдні країни, – це прірва свідомості. Більше того, коли ми так багато говорили про генетику, на Запоріжжі, на Донбасі, на тому... це ж міста завезені. Немає там ніякої генетики. Це свідомо завезені. Черкаси – це славетний гетьманський Шевченків край, саме місто Черкаси наполовину завезене. Чого? Бо боялися цього Шевченківського духу. І так робили, це була технологія Радянського Союзу". Після таких слів міністр зазнав критики

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада