Нищук розповів, коли Україна дізнається вимоги для проведення Євробачення

Україна дізнається вимоги, необхідні для проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" 1 червня після прибуття представників Європейської мовної спілки
Depo.Влада
19 травня 2016 21:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр культури Євген Нищук, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Буквально через два тижні засновник або організатор, Європейська мовна спілка, 1 червня приїде в Україну, яка повиненна привезти нам положення, робочий базовий пакет вимог щодо міста, місця, щодо спорудження, для всієї інфраструктури", - повідомив він.

Нищук зазначив, що з базовим пакетом вимог Європейської мовної спілки уряд буде працювати у двох напрямках, у двох оргкомітетах. Зокрема, за його словами, один оргкомітет буде створено при національній телекомпанії України, а інший - міжвідомчий, де Міністерство культури, Міністерство молоді і спорту, Міністерство фінансів, Міністерство економічного розвитку та інші відомства разом з європейськими партнерами також будуть працювати над підготовкою Євробачення.

Хоча, в першу чергу, зазначив міністр, повинен бути визначений місто і місце, де проходитиме "Євробачення-2017".

Він додав, що на сьогодні з різних міст України йому почали надходити телефонні дзвінки від міських голів, які висловили готовність прийняти пісенний конкурс.

"І це є свідченням того, що є розуміння не тільки в контексті відповідальності і витрат, але і в тому, що це може бути насправді заробіток", - зазначив Нищук.

Зазначимо, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зазначив, що в разі проведення конкурсу на столичному НСК "Олімпійський", його зможуть відвідати рекордні 40 тис. глядачів.

Нагадаємо, що переможницею 61-го Євробачення, фінал якого відбувся 14 травня в Стокгольмі,стала українська співачка Джамала. Голова Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія допускає, що міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017" Україна може провести відразу в декількох містах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада