Німеччина, як і Росія, домагається виборів на захопленому бойовиками Донбасі

Що довше буде виконання Мінських угод, зокрема вибори на контрольованій сепаратистами території, то вищим є ризик загострення конфлікту
Depo.Влада
19 січня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, повідомляє depo.ua з посилання на чеське видання tyden.

"Коли зволікають з виборами, це відкладає перспективи стійкого вирішення конфлікту. І проблема не в тому, що виконання положень Мінських угод розтягується у часі, а в тому що обидві сторони стають все нетерплячішими і зростає загроза нової ескалації", - вважає він.

Штайнмаєр наголосив, що для проведення виборів мають бути створені належні умови, але висловив сподівання, що це можливо.

На його думку, необхідне щонайшвидше ухвалити відповідний закон.

"Уже 6 тижнів як в рамках двосторонніх зустрічей, так і в контактних групах тривають переговори, щодо усунення перешкод і досягнення компромісу для ухвалення закону", - сказав міністр.

За його словами, раніше на різних рівнях було погоджено, що закон має бути ухвалений до кінця січня.

Нагадаємо, російська сторона наполягає, що  Україна повинна погоджувати Конституцію і закон про вибори на окупованих територіях із бойовиками Донбасу, а також провести там вибори ще до виконання іншого пункту Мінських угод - передачі Києву контролю над усією ділянкою україно-російського кордону. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад