Німеччина виділить 1 млн євро для переселенців з Донбасу

Федеральний уряд Німеччини підтримає проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) "усебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб і постраждалого населення в Україні" і виділить 1 млн євро
Depo.Влада
29 липня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як зазначається, мета цього проекту - для забезпечення гідних умов проживання виділити внутрішньо переміщеним особам зі Східної України готівкові трансферти через державний банк Укрексімбанк.

Цю допомогу до кінця поточного року отримають 6500 людей у дев'яти областях України - Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Одеській, Миколаївській і Херсонській.

Раніше повідомлялося, що МОМ за сприяння донорів розширює програми грошової допомоги для підтримки найуразливіших вимушених переселенців в Україні.
"У липні МОМ розпочала другий раунд багатоцільових виплат на підтримку переселенців у Харківській області. Це стало можливим завдяки додатковому 1 млн євро, наданому Європейським Союзом через департамент Європейської комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ECHO), та 400 тис. євроспівфінансування від уряду Норвегії", - повідомляло представництво МОМ в Україні. Загалом грошову допомогу отримають 9,5 тис. людей.

Мітки: