Німеччина не визнала вибори до Держдуми в окупованому Криму

Уряд Німеччини не визнає вибори до Державної Думи Російської Федерації, які відбулися в окупованому Криму 18 вересня
Depo.Влада
20 вересня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол ФРН в Україні Ернст Райхель, повідомляє depo.ua   з посиланням на прес-службу Посольства Німеччини в Україні.

 "Разом з нашими партнерами у ЄС Федеральний уряд Німеччини не визнає незаконну з точки зору міжнародного права анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, а отже, не визнає і проведення Росією виборів у Криму. З цієї причини Федеральний уряд не відряджав спостерігачів ОБСЄ/БДІПЛ до Криму. Спільно з нашими партнерами у ЄС Федеральний уряд без обмежень виступає за територіальну цілісність і суверенітет України", –  зазначив Райхель.

Нагадаємо, що 18 вересня на Росії відбулися вибори до  Держдуми, на яких явка стала найнижчою в історії країни.

Водночас ПАРЄ не визнає російських виборів в окупованому Криму. Загалом Євросоюз також не визнав легітимність виборів до Держдуми, організованих Москвою на території окупованого українського Криму.

Вибори в Криму також не визнала Канада та деякі інші країни.

20 вересня Верховної Ради ухвалила заяву до світу з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Держдуми Федеральних Зборів Росії, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Думи сьомого скликання. 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада