Німеччина каже, що для України наступають "вирішальні тижні"

Перед поїздкою в Україну міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Вальтер Штайнмаєр) підтвердив наміри німецької сторони в наданні підтримки Києву
Depo.Влада
29 травня 2015 09:06
ФОТО: depo.ua

Зокрема, глава німецького МЗС, заявив в ніч на п'ятницю, 29 травня, в Берліні, що для проведення необхідних реформ "потрібна сильна політична воля в Києві, але також і активна і безперервна допомогу з боку міжнародного співтовариства", передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

За його словами, для України настають "вирішальні дні і тижні", щоб знайти шлях в політично і економічно стабільного майбутнього, а Німеччина підтримає курс українського уряду.

Разом з тим Штайнмаєр висловив занепокоєння з приводу безперервного конфлікту з проросійськими сепаратистами на сході України.

"Постійні порушення режиму припинення вогню як і раніше приховують небезпеку нової ескалації військових дій", - зазначив глава зовнішньополітичного відомства ФРН.

Він висловив побоювання, що розвиток подій на Донбасі зведе нанівець всі зусилля по зняттю напруженості в регіоні.

Глава МЗС Німеччини прибуває до Києва в п'ятницю, 29 травня. На наступний день він має намір зустрітися у Дніпропетровську з міжнародними спостерігачами з Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).