Німеччина і Франція назвали Україні умови виборів на Донбасі

Міністри закордонних справ Німеччини та Франції адресували у Київ письмове звернення про умови виборів на територіях Донбасу під контролем сепаратистів, в якому цілком підтримали вимоги української сторони
Depo.Влада
3 грудня 2015 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у спілкуванні з "Європейською правдою", під час саміту ОБСЄ, передає depo.ua.

"Я щойно розмовляв з Франком-Вальтером Штайнмаєром (главою МЗС Німеччини, - ред.), який разом з Лораном Фабіусом (главою МЗС Франції, - ред.) написав мені листа, де чітко прописав умови для виборів", - розповів він.

За словами міністра, саме цієї позиції європейські учасники "нормандської четвірки" дотримуватимуться на переговорах з Росією. Вимоги Берліна та Парижа збігаються з українськими.

"Вибори мають бути на основі українського законодавства, відповідно до критеріїв ОБСЄ, з вільним доступом ЗМІ, з доступом політичних партій (зареєстрованих в Києві, для участі у виборах на Донбасі). І звичайно має бути можливість для тих, хто вимушений був залишити Донбас, брати участь у виборах і бути обраним", - уточнив міністр.

Нагадаємо, що відповідні умови виборів на окупованому Донбасі прописані у Мінських угодах від 12 лютого 2015 року. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада