Ніхто з бойовиків не отримає амністію за масові вбивства на Донбасі, – Клімкін

Ніколи під амністію не підпадуть усі, хто скоїв злочини проти людяності на Донбасі
Depo.Влада
7 жовтня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами останньої зустрічі нормандської четвірки, передає depo.ua.

"Усі, хто здійснили злочини проти людяності ніяким чином не підпадають під амністію. Вони ніколи не будуть підпадати під амністію, ніколи ті, хто вбивав, хто збивав малазійський літак, хто стріляв по Маріуполю, Волновасі ніколи не підпадають під амністію. Це ключові стандарти міжнародного права. До них буде застосована не амністія, а зовсім інший підхід", - запевнив міністр.

Раніше від зазначив, що тимчасовий імунітет для сепаратистів, про які казав президент Франції Франсуа Олланд за результатами переговорів "нормандської четвірки", не означає їх амністії.

Нагадаємо, що злочини проти людяності , згідно з запискою до Римського статуту Міжнародного кримінального суду, є "найбільш ненависними злочинами, бо являють собою серйозний руйнівний вплив на людську гідність, принижують та спричиняють деградацію особистості". Вони не є ізольованими чи одиничними випадками, а є частиною або урядової політики, або широкого поширення звірства, яке замовчується чи виправдовується урядом чи де-факто владою.

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.