Нідерланди схвалили проект закону щодо угоди про асоціацію ЄС-Україна

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте сумнівається, що парламент країни встигне ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та ЄС до виборів, які відбудуться 15 березня
Depo.Влада
16 грудня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на DW.

"Ми (Кабінет міністрів Нідерландів, - ред.) вважаємо необхідним ратифікувати цю угоду", - сказав прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

Це сталося на наступний день після того, як Євросоюз погодився на вимоги Нідерландів щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Як відомо, у Нідерландах не хотіли, щоб угода з Україною могла стати сходинкою на шляху до її членства в ЄС.

Ухвалений урядом законопроект ще повинен бути затверджений Палатою представників та Сенатом Нідерландів. За словами Рютте, він не впевнений, що угоду про асоціацію із Києвом вдасться ратифікувати до парламентських виборів у країні, призначених на 15 березня 2017 року.

Нагадаємо, раніше у п'ятницю Петро Порошенко наголосив, що Україна цінує зусилля лідерів ЄС, спрямовані на досягнення домовленості щодо рішення, яке відкриває шлях для довгоочікуваного завершення ратифікації угоди про асоціацію. Політик закликав Нідерланди завершити всі відповідні процедури для забезпечення швидкого набуття нею чинності.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада