Newsweek спрогнозував захоплення бойовиками Авдіївки

Проросійські бойовики можуть зосередити свої сили на захопленні Авдіївки Донецької області
Depo.Влада
25 травня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в статті американського видання Newsweek, передає depo.ua.

"Наступний наступ, найімовірніше, почнеться на північ від Донецька. У місті Авдіївка, розташованому в 16 кілометрах від Донецька і контрольованому урядовими військами, проживає менше 35 тисяч чоловік. Там також знаходиться коксохімічний завод, один з найбільших виробників коксу в Європі", - зазначає оглядач видання.

На його думку, захоплення цього заводу не тільки стане стратегічно значущої перемогою для бойовиків, оскільки підприємство є головним постачальником коксу для сталеливарної промисловості Донбасу, але і допоможе зміцнити відносини між бойовиками і українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, який володіє цим заводом.

При цьому можливість нападу бойовиків на Маріуполь Newsweek виключив, передає ИноСМИ.

"По-перше, у сепаратистів немає достатнього військового потенціалу. По-друге, взяття Маріуполя потребує припливу свіжих сил, які сепаратисти не зможуть розгорнути без допомоги "російських добровольців". Кремль повністю втратить право заперечувати свою причетність до конфлікту, якщо він направить 100 тисяч військовослужбовців на схід України", - наголошується в статті.

Нагадаємо, німецький тижневик Der Spiegel пише, що Росія не планує нового військового наступу на українському Донбасі.

Читайте також: Стратегія Новоросії: Навіщо терористам Авдіївка (КАРТА)