ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

NewsOne позначать плашкою "агент країни-агресора"

Президент Петро Порошенко підтримав ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора Росії

Depo.Влада
20 вересня 2018 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час виголошення щорічного послання до Ради, інформує Depo.ua.

"Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди. Поділяю думку голови Верховної Ради про те, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних; що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як частина української території сьогодні. Частина нашого інформаційного поля так само окупована, як і частина української території. Я радий, що в парламенті усвідомлюють глибину цієї проблеми", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що в Україні все ще діє мережа російської агентури, "яка бере під контроль медіа, входить в незалежні громадські організації".

"Я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора Російської Федерації. Такий закон жодним чином не вплине ані на громадянське суспільство, ані на медіа, ані на свободу слова", - запевнив глава держави.

Він додав, що вказаний законопроект передбачає, що на проросійських телеканалах і сайтах має стояти плашка: "канал належить іноземному агенту країни-агресора".

Читайте також: Четвер у Раді: Послання Порошенка та оновлення ЦВК (ХРОНІКА)

Більше новин політики читайте на Depo.Влада