Неугодного для Коломойського облпрокурора перевели з Дніпропетровська до Львова

Сьогодні, 24 грудня, заступник генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу прокуратури Львівської області нового керівника Романа Федика
Depo.Влада
24 грудня 2014 15:38
ФОТО: depo.ua
Неугодного для Коломойського облпрокурора перевели з Дніпропетровська до Львова
Неугодного для Коломойського облпрокурора перевели з Дніпропетровська до Львова

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області, передає depo.ua.

Представляючи нового прокурора Львівщини, Бачун охарактеризував Федика як високопрофесійного керівника з багаторічним досвідом прокурорської роботи.

Федик подякував за надану довіру, і додав, «по духу і ментальності Львівщина для мене є рідним краєм і разом з колективом прокуратури ми докладемо всіх зусиль для вирішення нагальних проблем області».

Нагадаємо, що з приходом на пост голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського почалося протистояння між його командою і керівництвом прокуратури Дніпропетровської області.

Це протистояння восени 2014 року перейшло у відкриту форму. Так, у вересні нинішнього року Романа Федика в Дніпропетровську намагалися люструвати дніпропетровські громадські працівники, які не приховували, що вони представляють інтереси Коломойського. Тоді на голову Федика одягли сміттєву урну.

У відповідь на це в дніпропетровській прокуратурі зробили заяву, що люстратори мають корисливий інтерес і почали піднімати кримінальні справи, заведені раніше на учасників люстрації.

Далі замгубернатора Дніпропетровщини Святослав Олійник давав свідчення у Генпрокуратурі проти Романа Федика. У свою чергу, дніпропетровська прокуратура спростувала звинувачення в «кришуванні конвертів».