Незважаючи на угоду з РФ, Україна готується запустити Асоціацію з ЄС

Київ працює над тим, щоб Угода про асоціацію запрацювала в повному обсязі вже в 2015 році, попри на домовленість з РФ про відтермінування дії економічної частини документа
Depo.Влада
5 грудня 2014 13:59
ФОТО: depo.ua
Незважаючи на угоду з РФ, Україна готується запустити Асоціацію з ЄС
Незважаючи на угоду з РФ, Україна готується запустити Асоціацію з ЄС

Про плани Києва з пришвидшеного запуску угоди повідомив заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий, передає ДеПо з посиланням на «Європейську правду».

«До кінця наступного року цілком реально ввести в дію Угоду про асоціацію у повному обсязі, отримавши ратифікацію цього документа у всіх 28 країнах-членах ЄС», - заявив він, нагадавши про те, що низка держав Євросоюзу вже ратифікувала угоду.

За словами Чалого, Україна працює над пришвидшенням набуття чинності угодою. «Ми ставимо собі саме таке завдання», - підкреслив він.

Між тим Російська Федерація напевно матиме претензії щодо такого розвитку подій і оголосить його порушенням тристоронніх домовленостей з ЄС і Україною.

Нагадаємо, під час тристоронньої дискусії 12 вересня на міністерському рівні між ЄС, Росією та Україною було прийнято рішення відтермінувати тимчасове застосування частини Угоди про асоціацію, що стосується створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС, до 31 грудня 2015 року.
Ця домовленість була офіційно закріплена рішенням Ради ЄС.