Необхідно створити місію ООН з моніторингу прав людини в Криму, - Чубаров

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає ООН створити у Криму міжнародну місію Організації об’єднаних націй з моніторингу прав людини
Depo.Влада
7 листопада 2015 09:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявивна акції протесту під посольством Росії у Києві, ініційованої Меджлісом, повідомляє depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Перші кроки до деокупаціі – це у Криму має бути присутня постійна моніторингова місія, місія з моніторингу прав людини. Це рішення мають ухвалити в ООН. Є резолюція Генеральної асамблеї, що це наша територія. Але ніхто не знає, що там відбувається. Крім того, що там показує Russia Today", – зазначив Чубаров.

Крім того, учасники акції вчергове зажадали від Росії звільнити політичних ув’язнених. Цьому був присвячений флеш-моб "Півострів страху", що символізує залякування і погрози у Криму проти тих, хто насмілюється проявляти непокірність і відстоювати свою свободу.

"Люди у масках вишукувалися вздовж паркану. Вони бояться говорити, бояться відкрито говорити, бояться заявляти свою особисту позицію про те, що Крим – це Україна. Так як вони ризикують бути не в'їзними до Криму, або ж бути політично переслідуваними. У Криму атмосфера страху – на поверхні", – наголосила радник міністра інформаційної політики України у справах Криму Еміне Джеппарова.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua