Небоженко: Депутати будуть змушені прийняти бюджет Яценюка

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк може дозволяти собі будь-які заяви на адресу парламенту, адже вони все одно проголосують за держбюджет
Depo.Влада
23 грудня 2015 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі depo.ua заявив політолог Віктор Небоженко, коментуючі сьогоднішні заяви Яценюка.

За його словами, у парламента "був рік для розправи над Кабміном і прем'єром". "Цілий рік у них була можливість натиснути, виправити, змусити, принизити і так далі, але вони цього не зробили. А зараз кінець року і насправді прем'єр правий, що у нього більше шансів залишитися на своїй посаді, ніж у депутатів, тому що якщо він піде, то всі 450 людей ідуть на перевибори, що пов'язано з великими грошовими потрясіннями", - вважає політолог.

І тому, за його словами, "якби Яценюк сказав їм це влітку, вони могли б з ним впоратися, а зараз він знає, що у парламенту немає сил можливостей щось змінювати".

"Справа не в Яценюку, справа в тому, що депутати нічого не роблять аби прив'язати уряд до себе і уряд голосує так, як вважає за потрібне. Тому чекати на диво від Верховної Ради не доводиться – за два-три дні вони натиснуть на кнопки і підпишуться під бюджетом", - підсумував Небоженко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада