Вбивство Шеремета: Рябошапка – на боці підозрюваних, але Зеленського переконали у їхній провині, – "Джокер"

Пранкер "Джокер" написав міністру з питань ветеранів АТО Оксані Коляді від імені активістки Оксани Корчинської і дізнався, що генпрокурор Руслан Рябошапка підтримує підозрюваних у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, а ось президент Володимир Зеленський – ні

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Telegram-канал "Джокера".

Так, "Джокер" зазначив, що Рябошапка на боці підозрюваних, однак президента Володимира Зеленського переконали у їхній провині. 

"Справа вбивства Шеремета. Поговорили від імені Корчинської з міністром з питань ветеранів АТО Оксаною Колядою. Міністр, як і Корчинська, попри волю президента Зеленського і позицію міністра внутрішніх справ Авакова, не згодна із звинуваченнями, і хочете допомогти підозрюваним у вбивстві журналістів", – написав "Джокер".

Пранкер повідомив, що, за словами Коляди, вона сподівається на зустріч із генпрокурором найближчим часом.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала фігурантів справи про вбивство Павла Шеремета.

Того ж дня в МВС назвали весь список підозрюваних у вбивстві Шеремета: Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко і подружжя Грищенків.

14 грудня підозрюваним було обрано запобіжні заходи: Дугарь відпустили під цілодобовий домашній арешт, а Кузьменко та Антоненка закрили за ґратами на два місяці.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

 

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme