Не рефлексуйте з приводу заяв Медвєдєва

Російський прем'єр Медвєдєв сьогодні заявив, що найближчим часом Україна може розпастися, "якщо центр не налагодить дискусію з автономіями". Не буду вдаватися в аналіз того, що ніяких автономій немає і про те, що все залежить від Путіна, а не від діалогу
Depo.Влада
24 липня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
Не рефлексуйте з приводу заяв Медвєдєва
Не рефлексуйте з приводу заяв Медвєдєва

Росіяни знову йдуть на загострення риторики. Спочатку Путін в телефонній розмові з Меркель, Олландом і Порошенком говорить, що нова Конституція не передбачає ніякого особливого статусу Донбасу (привіт Самопомочі, Ляшку і ура-патріотам, які кричали, що Донбас здали).

Потім Бастрикін почав кричати про те, що потрібно провести трибунал над Україною за югославським сценарієм. Потім Медведєв у Словенії заявляє, що Україна розпадеться за югославським сценарієм.

Насправді - суть цих криків полягає в тому, що у Путіна нема розуміння, що робити далі. Ну не знає він, як вийти з цієї ситуації. А якщо він чогось не знає, то тягне час, а піар-машина вигадує нові-старі тези за які має вхопитися медіа-машина РФ.

Власне нічого нового керівники Росії не сказали. І єдине, що нам потрібно робити - не звертати увагу на всю цю риторичну галіматью, і весь час на всіх площадках говорити, що росіяни брешуть. Не впадати в маразматичний екстаз з криками - Путін хоче утворити ще десять автономій, не вигадувати історії про секретні домовленості по зливанню України, не слухати і не рефлексувати з приводу Іларіонова і йому подібним. А просто кругом, де це тільки можливо, говорити - вони брешуть.

Тому, шановні друзі-жителі фейсбука, не рефлексуйте з приводу Медведєва. Він цього не вартий.