Не хотілося б, щоб люди, які причетні до розробки проектів типу "Prozoro", були втягнуті в сумнівні справи, – експерт

Сумнівні дії в.о. міністра МЕРТ Нефьодова ставлять під сумнів перспекиви молодих технократів
Depo.Влада
17 березня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор Інституту Глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи рішення адміністративного суду щодо призупинення дії прийнятого з порушеннями законодавства наказу МЕРТ про затвердження балансу брухту на 2016.

"Молоді політики та представники технократичного пулу, мають бути особливо обережними та професійними на довірених їм ділянках. Особливо в нестабільний час можливої відставки Кабміну та формуванню нового складу.
Враховуючи великі надії західних партнерів та українського суспільства, щодо їх перспектив", - додає Карасьов.

"Неприпустимо коли в.о. міністра, підписує наказ з порушенням процедури, не узгоджуючи з Державною регуляторною службою України (ГРС) і без реєстрації в Мін'юсті.

Тому, не хотілося б, щоб люди, які були причетні до розробки таких популярних проектів типу "Prozoro" були втягнуті в сумнівні справи із квотуванням металобрухту та можливій роботі на користь сірих експортерів", - зауважує експерт.

"Усі помилки технократів та намагання окремих їх представників, пролобіювати певні питання, можуть бути використані представниками старої системи для реваншу та нівелювання тренду на оновлення виконавчої влади", - на останок підсумував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва призупинив дію прийнятого з порушеннями законодавства наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) №337 від 1 березня 2016 року про затвердження балансу брухту на 2016 рік за позовом Об'єднання металургійних підприємств України "Металургпром" (Дніпропетровськ).

При цьому в судових документах уточнюється, що "Металургпром" вимагає скасування наказу МЕРТ про затвердження балансу брухту чорних металів на 2016 року (зі збереженням високого рівня експорту металобрухту в обсязі 1,1 млн тонн - ІФ) у зв'язку з тим, що відповідний наказ прийнято з порушенням процедури і не має державної реєстрації (не узгоджувався Державної регуляторної службі України (ГРС) і не реєструвався в Мін'юсті - ІФ).

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада