Раду НБУ очолила людина Порошенка

Головою Ради Національного банку України (НБУ) обраний екс-міністр економіки, академік Національної академії наук України (НАНУ) Богдан Данилишин
Depo.Влада
25 жовтня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Нацбанку, таке рішення було ухвалене на першому засіданні Ради регулятора 25 жовтня.

Данилишин був призначений членом Ради з терміном повноважень 7 років за квотою президента. Його заступником обрано Тимофія Милованова, який був призначений за квотою парламенту.

Ще одним членом Ради Нацбанку за президентською квотою став доктор економічних наук, ректор Київського інституту банківської справи, голова Черкаської обласної організації партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність "Василь Фурман - з терміном повноважень 6 років.

"У роботі Ради Національного банку ми завжди будемо виходити зі спільної позиції, проте думка кожного буде поважатися. Ми можемо дискутувати, обговорювати питання, проте головне – знаходити спільну позицію. Ми повинні працювати на макрофінансову стабільність та забезпечення соціально-економічного розвитку України,- зазначив новообраний голова Ради НБУ.

Нагадаємо, 24 жовтня президент Петро Порошенко призначив Богдана Данилишина та Василя Фурмана членами Ради Нацбанку за своєю квотою, розблокувавши роботу цього органу.

Зазначимо, що, відповідно до закону "Про Національний банк України", до складу ради НБУ входять чотири члени від Верховної Ради, чотири члени від президента України, а також глава НБУ. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада