Названо найнебезпечніші території під час виборів

Найнебезпечнішими місцями під час парламентських виборів будуть прифронтові райони на Сході України, Кіровоградська область і місто Бориспіль Київської області
Названо найнебезпечніші території під час виборів
Названо найнебезпечніші території під час виборів

Про це повідомив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель, передає «Укрінформ».

«Якщо порівнювати дострокові президентські вибори, які у нас були одними з найбільш прозорих і демократичних за всю виборчу історію України, на позачергових виборах до парламенту ми помічаємо багато недоліків. Зараз, зокрема, існує загроза проведенню безпечних виборів на прифронтових виборчих округах», - зазначив Кошель.

За його словами, хоча Міністерство внутрішніх справ і виконало великий обсяг роботи щоб забезпечити безпеку виборів в округах, проте правоохоронців на виборчих дільницях потрібно ще більше.

«Крім зони АТО, небезпечними місцями проведення виборів можна вважати Кіровоградську область і місто Бориспіль (вчора там стався замах на кандидата в нардепи, - ред.). Всього, на нашу думку, кількість правоохоронців повинна бути збільшена на 200 округах», - заявив Кошель.

Він констатував, що у переважній більшості виборчих округів, утворених у межах Донецької та Луганської областей, організувати виборчий процес відповідно до міжнародних стандартів неможливо.

«У межах Донбасу вибори буде неможливо провести в 16-18, а, можливо, і в більшій кількості округів», - вважає Кошель.

Як повідомляв ДеПо, за даними громадянської мережі «Опора», 26 жовтня цілком реально провести парламентські вибори тільки у восьми округах Донецької та Луганської областей, частково голосування може відбутися у дев'яти округах, а у 14 округах вибори взагалі неможливі.