Названо найнебезпечніші території під час виборів

Найнебезпечнішими місцями під час парламентських виборів будуть прифронтові райони на Сході України, Кіровоградська область і місто Бориспіль Київської області
Depo.Влада
21 жовтня 2014 17:44
ФОТО: depo.ua
Названо найнебезпечніші території під час виборів
Названо найнебезпечніші території під час виборів

Про це повідомив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель, передає «Укрінформ».

«Якщо порівнювати дострокові президентські вибори, які у нас були одними з найбільш прозорих і демократичних за всю виборчу історію України, на позачергових виборах до парламенту ми помічаємо багато недоліків. Зараз, зокрема, існує загроза проведенню безпечних виборів на прифронтових виборчих округах», - зазначив Кошель.

За його словами, хоча Міністерство внутрішніх справ і виконало великий обсяг роботи щоб забезпечити безпеку виборів в округах, проте правоохоронців на виборчих дільницях потрібно ще більше.

«Крім зони АТО, небезпечними місцями проведення виборів можна вважати Кіровоградську область і місто Бориспіль (вчора там стався замах на кандидата в нардепи, - ред.). Всього, на нашу думку, кількість правоохоронців повинна бути збільшена на 200 округах», - заявив Кошель.

Він констатував, що у переважній більшості виборчих округів, утворених у межах Донецької та Луганської областей, організувати виборчий процес відповідно до міжнародних стандартів неможливо.

«У межах Донбасу вибори буде неможливо провести в 16-18, а, можливо, і в більшій кількості округів», - вважає Кошель.

Як повідомляв ДеПо, за даними громадянської мережі «Опора», 26 жовтня цілком реально провести парламентські вибори тільки у восьми округах Донецької та Луганської областей, частково голосування може відбутися у дев'яти округах, а у 14 округах вибори взагалі неможливі.