Названі нові члени правління "Укрзалізниці"

Акціонерна держкомпанія "Укрзалізниця" призначила чотирьох нових членів правління компанії: Франтішека Буреша, Марчіна Сєлеєвського, Сергія Кушніра та Івана Юрика

Про це повідомив глава правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Всі вони - виключно досвідчені топ-менеджери, професіонали, повинні реалізувати в компанії кращі світові практики. Формуємо сильну команду, за допомогою якої зможемо реалізувати стратегію "Укрзалізниці" і здійснювати ефективне управління компанією", - написав Кравцов.

Він зазначив, що займалося пошуком кандидатів рекрутингове агентство, а поетапну оцінку результатів проводила наглядова рада "Укрзалізниці".

Водночас, раніше призначені Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич продовжать роботу на займаних посадах.

Буреш в "Укрзалізниці" відповідатиме за реалізацію програми відновлення та будівництва рухомого складу; Кушнір відповідатиме за впровадження ефективної системи взаємодії з урядом, центральними, регіональними і місцевими органами влади; Юрик очолить стратегічний напрям залучення інвестицій та роботу з потенційними інвесторами, а також з кредитним портфелем компанії і реструктуризацією боргів.

Зокрема, чех Буреш останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць "Чеська залізниця" VELIM (Прага, Чехія). Крім того, він працював на керівних посадах у ряді світових виробників залізничного рухомого складу, серед яких такі гіганти як ALSTOM, Skoda Holding Group і Skoda Electric.

Зокрема, чех Буреш останні роки очолював Центр досліджень і випробувань залізниць "Чеська залізниця" VELIM (Прага, Чехія). Крім того, він працював на керівних посадах у ряді світових виробників залізничного рухомого складу, серед яких такі гіганти як ALSTOM, Skoda Holding Group і Skoda Electric.

Поляк Сєлеєвський очолював найбільшого польського залізничного оператора - PKP Intercity, керував пасажирською компанією PKP. Також він успішно реалізував проект запуску високошвидкісних поїздів у Польщі – Pendolino, а також ефективно керував польськими авіалініями LOT Polish Airlines, де завершив і запустив історичну для компанії LOT стратегію розвитку на 2016-2025 рр.

Сергій Кушнір працює в команді "Укрзалізниці" з початку 2019 року директором з ремонту рухомого складу. До роботи в компанії, Кушнір керував службою віце-прем'єр-міністра України, працював на посаді заступника міністра та заступника державного секретаря КМУ.

Іван Юрик також має досвід роботи в "Укрзалізниці" на посаді члена наглядової ради компанії, беручи участь у роботі комітетів зі стратегії, фінансів та аудиту. В 2017-2018 роках Юрик працював на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest, в 2014-2016 роках керував службою міністра Міністерства фінансів України, в 2010-2014 роках - очолював представництво в Україні інвестиційної компанії Blackstone.

Кравцов також нагадав, що в кінці травня в команду топ-менеджерів "Укрзалізниці" приєднався фахівець з багаторічним досвідом роботи в провідних українських і міжнародних компаніях - Микола Іванінів, який курируватиме операційну роботу сектора економіки і фінансів.

"Зараз завдання "Укрзалізниці" - стати економічно стабільною, клієнтоорієнтованою та інноваційною компанією. Тому, завдання оновленої команди - максимальна реалізація поставлених цілей", - додав керівник компанії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"