Названа ціна черевичків Тимошенко

На знімках можна роздивитися логотип італійського бренду класу люкс - Gucci. Схожа модель в інтернет-магазинах коштує близько 15 тис. грн
Названа ціна черевичків Тимошенко
Названа ціна черевичків Тимошенко

Утім, бежевих черевиків на платформі, з відкритим носком і фірмовою пряжкою в колекції Gucci Horsebit безліч, вони випускаються вже не перший рік і досить популярні. Коштують близько $600, навіть якщо виконані зі шкіри змії, повідомляє depo.ua  з посиланням на "Страну".

Названа ціна черевичків Тимошенко  - фото 1

Варто відзначити, що модифікації як Тимошенко на дерев'яній танкетці не знайти в інтернет-магазинах. Ймовірно, це вінтажна пара – з дуже старої колекції. До речі, туфлі Тимошенко, швидше за все, не з шкіри змії, а з тиснення шкіри. Тому що шкіра змії на взуттях виглядає інакше.

Названа ціна черевичків Тимошенко  - фото 2

Нагадаємо, що 12 липня лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко виступила в Херсоні перед пенсіонерами в колекційних туфлях Gucci начебто зі шкіри змії, які висміяли у мережі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }