НАЗК просить грошей з бюджету, "щоб не викручуватись"

Національне агентство з питань протидії корупції просить розуміння суспільства і ЗМІ у питанні складнощів, які виникають в процесі впровадження електронного декларування
Depo.Влада
27 жовтня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua

Про це Корчак заявила на прес-конференції, передає Depo.ua.

"Суспільство повинно з розумінням поставитися до того, що ми стали на такий шлях протидії корупції … з якого вже зійти неможливо. Тому, можливо, і національному агентству потрібна підтримка в інформаційному просторі з точки зору розуміння того, що ми на себе взяли оцей великий тягар того процесу, який називається протидія корупції", – сказала вона.

За словами Корчак, такий процес є нелегким в будь-якій країні.

"Ми розуміємо супротив всіх і вся. Але ми б дуже хотіли, щоб це розуміння мало місце в інформаційному просторі", – додала вона.

Корчак висловила надію, що бюджетний комітет задовольнить звернення агентства щодо виділення коштів з державного бюджету.

"На те, щоб ми придбали серверне обладнання. На те, щоб ми не як оті маленькі діти, котенята, викручувалися з ситуації в межах обмежених ресурсів", – додала вона.

Корчак додала, що агентству "зараз багато закидають зауважень з приводу заробітної плати" і заявила, що вони "ні в кого нічого не забрали", а лиш заохотили "тих працівників, які під пресом важким – і моральним, і фізичним – працюють, фактично, на виснаження".

"Ми фактично роботу розпочали з нуля, при повній відсутності нормативного забезпечення і фінансового забезпечення. Про ці факти ми не говорили, не голосили, не кричали. Ми просто виконували свою роботу", – сказала вона.

Нагадаємо, що останні два дні портал НАЗК працює з перебоями, тому держслужбовці не можуть заповнювати і зберігати свої декларації.

У НАЗК назвали три причини цього, зокрема, й велику кількість декларувальників, які одночасно реєструються у системі. 

Зазначимо, що держслужбовці мають подати електронні декларації про майно і доходи до 1 листопада.  

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада