НАЗК почало перевірку півтисячі декларацій топ-чиновників

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) початок повну перевірку 500 декларацій топ-чиновників за результатами логічного та арифметичного контролю

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу агентства.

Сьогодні на позачерговому засіданні НАЗК прийняло рішення про початок проведення чергових 180-ти повних перевірок декларацій чиновників, серед яких 89 - поданих представниками суддівського корпусу, і 27 - народними депутатами України. Кількість початих повних перевірок декларацій досягла 500.

Декларації для перевірки обрані системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних кожною декларації балів. Система розподіляє всі декларації за сумою набраних балів за встановленими критеріями - від найвищого до найнижчого значення.

Крім декларацій, які подали судді та депутати, система вибрала для перевірки декларації представлені, зокрема, послом України в Польщі, міськими головами, керівниками відомств та їх заступниками, а також посадовими особами Державної фіскальної служби, прокуратури і НАБУ.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недоліки в деклараціях у майже всіх кандидатів у президенти України 2019.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна