НАЗК найближчим часом опублікує рішення щодо запобігання політичній корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції вже здійснило першочергові заходи щодо матеріально-технічного і кадрового забезпечення своєї діяльності
Depo.Влада
8 липня 2016 19:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявила голова НАПК Наталія Корчак, повідомляє прес-служба агентства, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"НАПК здійснює все можливе і неможливе для того, щоб офіційно оголосити про початок своєї діяльності, як того вимагає суспільство", - сказала Корчак.

Крім того, паралельно затверджуються необхідні для роботи антикорупційного відомства нормативно-правові акти. Зокрема, Кабінет міністрів України прийняв розпорядження про перерозподіл коштів для НАПК з метою вирішення нагальних проблем матеріально-технічного забезпечення.

Сплановано і розпочато проведення навчання для співробітників НАПК; починаючи з 30 червня, тривають співбесіди з учасниками конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті, які завершаться 11 липня. За результатами конкурсу вже рекомендовані для призначення 46 претендентів, які успішно пройшли тестування.

Загальна кількість конкурсантів, допущених до співбесіди, становить 358 осіб.

"Незважаючи на фактично цілодобовий режим роботи, Національне агентство на своїх засіданнях ще й затверджує необхідні нормативні акти, які б дозволили йому здійснювати функції щодо запобігання та виявлення корупції. Символічним є те, що першими нормативно-правовими актами, які найближчим часом будуть опубліковані, є рішення НАПК, що стосуються запобігання політичній корупції", - підкреслила Корчак.

Вона уточнила, що, насамперед, йдеться про рішення Національного агентства "Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску в підтримку політичної партії в установу банку України або відділення зв'язку" та "Про затвердження форми звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада