Найєм запевняє, що АП рекомендувала критикувати Шокіна

До розсилки з рекомендацією критикувати генерального прокурора України Віктора Шокіна за звільнення ним співробітників ГПУ, які працювали над справою "діамантових прокурорів", причетні представники Адміністрації президента
Depo.Влада
25 березня 2016 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив народний депутат, член фракції БПП Мустафа Найєм, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Так, дійсно, ми сьогодні отримали інформаційні матеріали, в яких нам пропонувалося прочитати інтерв'ю пана Столярчука. По-друге, підкреслено, що Столярчук є професійним прокурором, який ще у 2002-2003 роках займався справою Гонгадзе, і наведено цитату пані Теличенко, адвоката сім'ї Гонгадзе, про те, що вона підтримує пана Столярчука", -  сказав він.

"Щодо Шокіна є критика того, що він звільнив адвокатів, слідчих та прокурорів у справі "діамантових прокурорів", і з цієї розсилки я роблю висновок, і це очевидно, що зараз люди, які надсилають цю розсилку, - а ми знаємо, що до цього причетна Адміністрація президента, - вони зараз лобіюють призначення на генерального прокурора пана Столярчука, який є заступником генерального прокурора", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, у розпорядженні інтернет-видання "Українська правда" нібито опинилася внутрішня розсилка фракції БПП від 24 березня з "тезами та аргументами для дискусій", у яких депутатам пропонується критикувати Шокіна за звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" через особистий конфлікт із заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе та стверджувати, що заступник глави відомства Юрій Столярчук на посаді генпрокурора їх відразу ж поновить на посадах.

Нагадаємо, що Верховна Рада проголосує за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна вранці 29 березня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада