Найєм запевняє, що АП рекомендувала критикувати Шокіна

До розсилки з рекомендацією критикувати генерального прокурора України Віктора Шокіна за звільнення ним співробітників ГПУ, які працювали над справою "діамантових прокурорів", причетні представники Адміністрації президента

Про це журналістам заявив народний депутат, член фракції БПП Мустафа Найєм, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Так, дійсно, ми сьогодні отримали інформаційні матеріали, в яких нам пропонувалося прочитати інтерв'ю пана Столярчука. По-друге, підкреслено, що Столярчук є професійним прокурором, який ще у 2002-2003 роках займався справою Гонгадзе, і наведено цитату пані Теличенко, адвоката сім'ї Гонгадзе, про те, що вона підтримує пана Столярчука", -  сказав він.

"Щодо Шокіна є критика того, що він звільнив адвокатів, слідчих та прокурорів у справі "діамантових прокурорів", і з цієї розсилки я роблю висновок, і це очевидно, що зараз люди, які надсилають цю розсилку, - а ми знаємо, що до цього причетна Адміністрація президента, - вони зараз лобіюють призначення на генерального прокурора пана Столярчука, який є заступником генерального прокурора", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, у розпорядженні інтернет-видання "Українська правда" нібито опинилася внутрішня розсилка фракції БПП від 24 березня з "тезами та аргументами для дискусій", у яких депутатам пропонується критикувати Шокіна за звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" через особистий конфлікт із заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе та стверджувати, що заступник глави відомства Юрій Столярчук на посаді генпрокурора їх відразу ж поновить на посадах.

Нагадаємо, що Верховна Рада проголосує за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна вранці 29 березня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада