Найєм з Кивою домовилися вибачитися один перед одним

Демобілізований боєць ЗСУ Масі Найєм та радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива не будуть судитися, а домовились принести вибачення один одному
Depo.Влада
23 листопада 2016 17:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє юридична компанія "Міллер" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Адвокати сторін Олексій Шевчук, Дар'я Козій і Катерина Никитюк, примирили Іллю Киву і Масі Найєма", - йдеться у повідомленні.

У конторі розповіли, що судовий позов про захист честі і гідності було подано Масі Найємом проти Іллі Киви в травні 2016 року. З тих пір, методом медіації, адвокати обох сторін шукали можливість вирішення конфлікту.

Найєм з Кивою домовилися вибачитися один перед одним - фото 1

"Наразі обидві сторони підписали мирову угоду, в якій зазначено наступне:

Ілля Кива, приносить свої вибачення за слова, які могли завдати шкоди честі, гідності та ділової репутації Масі Найєма. А також визнає, що УБД, яке Масі отримав 22 вересня 2016 року, було їм отримано заслужено.

Масі Найєм, приносить свої вибачення за слова, які могли завдати шкоди честі, гідності та ділової репутації Іллі Киви. А також відтепер не має жодних претензій до Іллі Киви, і відкликає позов на увазі подяки за взаєморозуміння між ним і Кивою, успішно досягнутої адвокатами сторін", - повідомили адвокати.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада