Найєм злякався Пашинського: Каже про погрози у Раді

Нардеп від БПП Мустафа Найєм звинуватив нардепа від "Народного фронту" Сергія Пашинського у погрозах вбивством і нецензурщині
Depo.Влада
20 вересня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua

Про це Найєм заявив журналістам у кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"Пашинський підійшов до мене в залі і сказав, що я – особистий ворог України і його теж. Це супроводжувалось матами і обіцянками знищувати та вбивати тих, хто проти законопроекту про спецконфіскацію ( законопроект №4811 про спецконфіскацію)", - сказав Найєм.

Він переконаний, що Пашинський згодом вибачиться за свою некоректну поведінку. 

"Знаючи психологічну нестабільність Пашинського і ставлення до нього колег з "Народного фронту", гадаю, він має просто заспокоїтись. Думаю,  він вибачиться і зрозуміє, зрештою, що всі ми працюємо на Україну", - додав нардеп.

Нагадаємо, 15 червня Верховна Рада не змогла включити законопроект про "спецконфіскацію" №4811 до порядку денного сесії.

За словами авторів законопроекту, ухвалення документу дозволить направити в бюджет близько 50 млрд грн, частина з яких може бути направлена на фінансування оборонного замовлення.

Даний законопроект був внесений замість законопроекту № 4057, який не пройшов комітет і отримав низку зауважень від Ради Європи. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності виступив проти прийняття документу. Голова комітету Андрій Кожем'якін заявляє, що через принципову позицію комітету законопроект передали на розгляд у комітет національної безпеки і оборони, який очолює Сергій Пашинський.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада