Найближчим часом Порошенко замінить посла України в ООН, - ЗМІ

Президент Порошенко має намір ближчим часом ухвалити рішення про завершення дипломатичного відрядження посла України в ООН Юрія Сєргєєва
Depo.Влада
2 листопада 2015 14:18
ФОТО: depo.ua

Цю інформацію "Європравді" підтвердили відразу декілька джерел в дипломатичному корпусі, передає depo.ua.

"На період членства України в Радбезі ООН лишати Сєргєєва послом не планується, тобто часу лишилося дуже небагато", - пояснив один зі дипломатів.

Співрозмовники наголошують на тому факті, що Сєргєєв працює послом в ООН вже 8,5 років (з квітня 2007 року), тому його ротація не є чимось надзвичайним. Він не буде переведений в іншу дипустанову і має повернутися до України.

Водночас, за даними джерел Європейської правди, заміна має відбутися не лише з цієї причини, але також через претензії до якості роботи. Зауваження до нього є і в адміністрації президента, і в МЗС. "Він не працював в Україні з 2003 року, коли поїхав послом до Франції, і за цей час дещо втратив відчуття реальності", - зазначив один зі співрозмовників.

Виходячи з того, що з 1 січня Україна отримає статус непостійного члена Радбезу ООН, новий посол має бути призначений досить швидко. Наразі є декілька кандидатів на цю посаду.

В дипломатичній спільноті відомо, що раніше одним з претендентів на відрядження в ООН був Костянтин Єлісєєв, колишній посол України в ЄС, який нині працює заступником глави адміністрації президента.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада