Навіщо українцям нав’язують антисемітизм

Є всі підстави говорити про те, що акт вандалізму в уманській синагозі – чітко спланована акція ззовні
Depo.Влада
22 грудня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо українцям нав’язують антисемітизм
Навіщо українцям нав’язують антисемітизм

Поки продовжується кривава війна на сході нашої Батьківщини, повним ходом триває таємна війна всередині нашої держави. При цьому в тилу бойові дії ведуться набагато гібридніше, аніж те, що відбувається в зоні АТО. Саме на мирних територіях можна часто побачити стратегію Кремля, яка полягає у насаджені терміну громадянської війни в Україні. І не важливо, що її нема в природі – її просто придумають і оформлять за рахунок різноманітних точкових провокацій.

Хто ті люди, які вдерлися в приміщення синагоги в Умані, облили червоною фарбою приміщення і кинули свинячу голову з вирізаною свастикою? Є великі сподівання на те, що цих вандалів-провокаторів знайдуть та покарають. Тим паче, що нападники на синагогу в україномовній Умані вигукували антисемітських образи російською мовою. Таке от дивне співпадіння…

Тим паче, кому-кому, а жителям Умані це робити сенсу немає жодного. Причина – прозаїчна: євреї, які приїздять в їх місто, фактично спонсорують місцеву економіку. А тому якісь російськомовні антисеміти, які увірвалися до синагоги в місці паломництва хасидів видаються дуже підозрілими.

Дехто звинувачує спецслужби в тому, що вони не змогли завадити проведенню цієї акції. Але на жаль, СБУ не може встигати усюди. Кремль проводить десятки акцій, але в переважній більшості їх вдається заблокувати. І як показує практика, дуже часто прес-служба "контори" про це мовчить. Бо так треба…

Загалом, українцям варто усвідомити одну просту річ: зараз нам нав’язують внутрішню війну. При цьому експлуатуються дуже складні та болючі теми як-то тарифи, або той же антисемітизм. Треба зрозуміти, що коли в Росії готували цю війну, їхні емісари (зокрема, люди того ж Суркова, які влаштовували вояжі Україною в 2013 році) вивчили нас достеменно.

В результаті, ми отримуємо точкові удари з різних сторін – по одинці нібито абсолютно несерйозні. Але в купі вони є дуже небезпечними. Окрім історії з синагогою варто згадати нещодавній телемост «земляцтв» Росії. Де організатори цього абсолютно штучного заходу, спрямованого на розхитування ситуації в країні? Аналогічна історія з засвіченою мережею "медведчукоботів", яка активно діє на території України.

Варто згадати і про паразитизм деяких політиків на темі АТО. Так, нардеп Надія Савченко, за великим рахунком, робить свою справу, фактично використовуючи тему полонених не тільки для власного, але й для ворожого піару. Цілком логічно, що її діяльність викликає все більше й більше питань.

Якщо ж повернутися до ганебної провокації в синагозі, то нам лише залишається сподіватися, що в Ізраїлі прекрасно розуміють, що в Україні може й спостерігається певні ознаки побутового антисемітизму, але точно не в Умані, де єврейський туризм є серйозним економічним ресурсом і ніхто не буде рубати той самий сук. У свою чергу, українці мають зрозуміти, що нам нав’язують громадянську війну. Причому всі фактори для подібних конфліктів – виключно зовнішні.

І на останок. Тут є певні паралелі з часами Майдану, коли влаштовувалися різноманітні провокації, до яких вдавалися представники режиму Януковича та їх радники. Чого лише вартували підбурювання з заведеною на центральну площу столиці купкою гомосексуалістів-«бомжів», яких купили заради цієї акції. Аналогічна історія була з нібито прибиральниками-киянами, які насправді здебільшого виявилися звичайними посіпаками-«тітушками»…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада