Навіщо Тягнибок поховав ще одного бійця Нацгвардії

Олег Тягнибок у своєму цинізмі, схоже, хоче переплюнути самого Ляшка
Depo.Влада
4 вересня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Тягнибок поховав ще одного бійця Нацгвардії
Навіщо Тягнибок поховав ще одного бійця Нацгвардії

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок, який бився під Радою і несе як мінімум моральну відповідальність за смерть нацгвардійців, тепер  намагається використати їхню смерть для свого піару. І сьогоднішній свій допит в МВС обставив як мегаподію, благо, зацікавлення вона в ЗМІ викликає.

І щойно Олег Ярославович вийшов до журналістів, то перше, що він зробив, щоб стати одним з головних ньюзмейкерів дня так це повідомив - помер ще один боєць Нацгвардії. "Співчуття", - сумно додав Тягнибок, який лупцював цих нацгвардійців. Прекрасно. Але ще краще, що за кілька хвилин у Нацгвардії спростували новину дня від Тягнибока. Тобто піара заради Тягнибок отак от просто взяв і поховав людину, до важких поранень якої має відношення.

Але на цьому піар-акція "Тягнибок і МВС" не закінчилася. Олег Ярославович сказав, що про допит особливо немає що розповісти, крім того, що до нього ставляться політично упереджено. Мовляв, репресії, зрозуміло. В своєму звірстві міліція дійшла до того, що хоче викликати його наступного разу на допит саме того числа, коли йому їхати на похорон побратима, що загинув під Іловайськом. І він її просить не чіпати святого, і відпустити... Ну і так далі. Коротше, усі плачте. 

Межі цинізму українських політиків просто немає. Ляшко має позаздрити Тягнибоку.