Навіщо Садовий зливає Семенченка в Кривому Розі

Після провалу в Кривому Розі колишній комбат "Донбасу" ризикує остаточно піти у політичне небуття
Depo.Влада
28 березня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Садовий зливає Семенченка в Кривому Розі
Навіщо Садовий зливає Семенченка в Кривому Розі

Один до семи – саме з такою пропорцією нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко програє в Кривому Розі "регіоналу" Юрію Вілкулу. Зараз Семенченко розповідає про тиск на виборців, втім, факт залишається фактом – такого провалу у "Самопомочі" ще не було.

Те, що Семенченка "зливають", стало зрозуміло одразу. Проблема в тому, що у Кривому Розі за чужака не проголосують. Той же Юрій Милобог, який під час з'їзду у Харкові відмовився від балотування на користь Семенченка, мав значно більші шанси поборотися з Вілкулом-старшим. Всі інші проблеми – відсутність реальної кампанії, занадто агресивна поведінка Семенченка – це вже похідні того, що Семенченку взагалі не треба було йти на мерські вибори у Кривому Розі. 

В той же час для керівництва "Самопомочі" в цій історії є не лише негатив. Відправивши Семенченка "зливатися" у Кривий Ріг, партія Андрія Садового, зганьбившись з одного боку, фактично позбулася політичного баласту у вигляді колись трендового комбата. 

За два роки герой війни, комбат, який таємничо ходив у "балаклаві", перетворилася на політичного лузера. Досить показово відреагувала на ситуацію в Кривому Розі нардеп від БПП Ірина Геращенко. "Мені соромно за "Самопоміч". Це ж треба так не поважати місто, щоб виставити в кандидати пройдисвіта, людину без біографії, без досвіду, без освіти, без професії, лжеофіцера і афериста, який збрехав ЦВК при подачі документів", - написала вона у "Фейсбуці".

Себто не пройшло й доби з поразки, а Семенченку, який так хотів забути про свої кримінальні справи, які лежать у ГПУ, знову про них нагадали екс-партнери по коаліції. Це свідчить про те, що Семенченко став ще одним "новим обличчям", яке майже поховане політично, і Садовий з цього приводу може лише порадіти, адже Семенченко завжди був дещо чужим в його "тусовці" і вочевидь не надто керованим, і провал у Кривому Розі дозволяє легко списати "відпрацьований матеріал".

Логічно, що тепер саме на Семенченка персонально вішатимуть усіх собак за катастрофу у Кривому Розі. Разом з Семенченком потерпатиме ще один "чужинець" у "Самопомочі" – Єгор Соболєв, який разом з Семенченком винив бузу в міськраді та Верховній Раді, аби би провести ці, як виявилося, абсолютно нікому не потрібні вибори. 

Цікаво, що після того, як Соболєв побачив результат, він спробував дистанціюватися від Семенченка. Втім, не дуже вдало: у соцмережах Соболєва почали напряму говорити про його особисту відповідальність за провал ситуації. Так що разом з суспільним вироком Семенченку, не виключно, що після Кривого Рогу в політичне небуття піде і ще один "младореформатор"-"люстратор"...

Більше новин політики читайте на Depo.Влада