Навіщо Ляшко "утаємничив" зміни до Конституції

Ляшко сьогодні зробив сенсаційну заяву: "Влада розглядає варіант голосування змін до Конституції в таємномурежимі"
Depo.Влада
15 січня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
Навіщо Ляшко "утаємничив" зміни до Конституції
Навіщо Ляшко "утаємничив" зміни до Конституції

Сотні лайків під цим постом на ФБ, сотні репостів і журналісти вже питають чи це правда. Більше того, Ляшко каже, що голосування буде таким, як за закон про "особливий статус Донбаса".

Люди добрі, ну включайте ж ви хочтрохи голову. Закон до якого апелює Ляшко передбачає 9!!!!!! запобіжників, в тому числі і такий, як відновлення контролю над кордоном. А тому, якщо його виконають бойовики, то у нас все буде добре - ніякої амністії, українські ЗМІ, українські партії на виборах і повний контроль нашими прикордонниками кордону.

Але повернімося до Конституції. Яка логіка розглядати Конституцію в закритому режимі? Жодної, бо відразу після закритого засідання ВР вийде Ляшко і розповість всім, що відбувалося в закритому режимі.

Для чого всі ці заяви? Та тільки для того, щоб підняти власні ставки. Спочатку Ляшко розповість, що добився відміни закритого режиму (якого насправді не було). Потім Ляшко може навіть проголосує за цю Конституцію і розповість, що так він бореться з Путіним. А зараз він просто кричить: "Ауууу, я тут, згадайте про мене, я за народ, але готовий торгуватися"

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада