Навіщо кум Шокін підставив Порошенка

Генпрокуратура гадає, що під патронатом президента відбувся арешт невинного чиновника
Depo.Влада
27 березня 2015 16:06
ФОТО: depo.ua
Навіщо кум Шокін підставив Порошенка
Навіщо кум Шокін підставив Порошенка

Розпіарене Яценюком та Аваковим затримання у прямому ефірі керівника ДСНС Бочковського може виявитися черговим антикорупційним пшиком. Адже прокуратура, схоже, не вірить прем'єру та міністру внутрішніх справ. Принаймні сьогодні в суді представник прокуратури заяив, що ГПУ не вимагатиме арешту підозрюваного громадянина Бочковського, тому що "немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині. І для того, щоб обирати йому запобіжний захід, необхідно ще додатково вивчати документи". Тож завтра Бочковський опиниться на волі. І можна не сумніватися, що телекамер буде не меньше, ніж на його показовому арешті на Кабміні.

У відомстві Авакова в гніві і радник Арсена Борисовича та нардеп Антон Геращенко вже їде в ГПУ розбиратися з її сліпотою. І в такому ключі усе що відбувається навколо Бочковського можна було б розглядати як війну людей Яценюка та людей Порошенка. Якщо б не одне але... Після затримання Бочковського Порошенко також заявив, що він був в курсі цієї "піарспецоперації". І тут така свиня від ГПУ, яку очолює кум Порошенка Шокін -  "немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині". Тобто і Порошенко, і Яценюк, і Аваков, м'яко кажучи, недопрацювали.

А з огляду на ситуацію, яка склалася навколо Коломойського та вбивства офіцера СБУ у Волновасі, - коли в МВС кажуть, що люди Ігоря Валерійовича допомогли затримати вбивць, а в СБУ відповідають - брехня - все більше зріє підозра, що у Порошенка права рука не знає, що робить ліва.  Або все ще набагато гірше - війна Порошенка з Коломойським і перемога президента у ній дала підстави іншим олігархам та силовикам вважати, що вони можуть грати у власні ігри, не зважаючи на президента. Якщо це так, то Порошенко може опинитися в ролі Ющенка, у якого повністю була розбалансована система влади і теж всі грали проти всіх.