Навіщо Азарову уряд ОНР в екзилі

Політичні втікачі з України знову пробують розвести Кремль на гроші, вигадуючи нові "геніальні" політпроекти проти України
Depo.Влада
16 лютого 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Азарову уряд ОНР в екзилі
Навіщо Азарову уряд ОНР в екзилі

Політемігранти, які втекли до Росії, схоже, ніяк не можуть заспокоїтися. Поки екс-голова Мінсдоху Олександр Клименко намагається розкрутити власний кишеньковий проект "Успішна країна", інші політики-втікачі зосередилися на "сепарських" проектах.

Так, керівник групи "Інформаційний опір", народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук повідомив, що в кінці лютого в Луганську з ініціативи так званого "Комітету порятунку Одеси", який є філією "Комітету порятунку України", очолюваного екс-прем'єром Миколою Азаровим, заплановано проведення "конференції". За словами експерта, під час "конференції" буде розглянуто питання вироблення стратегії і координації "опору українській владі". Зокрема, планується активізувати пропагандистські акції на території, підконтрольній Україні, і спрямовані на створення (програма-максимум) "Одеської народної республіки" або ж (програма-мінімум) на надання "особливого статусу Одеської області".

Створення уряду "ОНР" в екзилі напряму пов'язане з поверненням до клубу "пенсіонерів-мігрантів" Азарова та Олійника їхнього старого друга Ігоря Маркова, екс-нардепа з Одеси, який днями приїхав до Москви після того, як Італія відмовила екстрадувати його до України. Нагадаємо, Марков був одним із засновників "комітету порятунку", але "італійське відрядження" дещо попсувало йому процес "рятування". Але тепер можна знову включитися в активну діяльність, аби дещо оживити "комітет", який останнім часом охляв через відсутність фінансування.

Навіщо Азарову уряд ОНР в екзилі - фото 1

Варто зазначити, що колишній голова путінської адміністрації а зараз очільник держкомпанії "Роснефть" Ігор Сєчін останнім часом розчарувався у потугах українських політичних "запроданців", які минулого літа створили "Комітет порятунку України", фактично припинивши фінансування в листопаді. А гроші "азаровим"-"олійникам" конче потрібні…

Тому, для того, щоб їх не забули, вони вирішили підвищити ставки. Не варто виключати, що заради красивої картинки в Луганську створять уряд "ОНР" у вигнанні, призначивши головою квазі-сепаратитського утворення Ігоря Маркова.

Чи існує серйозна загроза для України від цього сепаратистського шоу? Певна загроза звісно існує, Марков може спробувати похитати ситуацію на Одещині, але й перебільшувати його можливості теж не варто. Організувати якесь серйозне "ватне підпілля" в Південній Пальмірі, тим більше озброєне, Марков не лише не може, але й навряд чи хоче. Сумнівно, що пан Марков готовий перекваліфікуватися з кримінальника та сепаратиста ще й на організатора терористичного угрупування. Після цього по італіях точно не поїздиш. Скоріше за все "ОНР" організовують виключно для спонсорів з Кремля, сподіваючись, що вони врешті підкинуть грошенят "комітету" на нову та перспективну "новоросійську справу".

Читайте також: Чому суворий Сєчін кинув комітет Азарова-Олійника

Більше політичних новин читайте на