Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів

Російський опозиціонер Олексій Навальний встановив у своєму розслідуванні, у якому будинку проживає пресс-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков
Depo.Влада
17 вересня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів
Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів

Про це він написав в своєму блозі, передає depo.ua.

Завдяки геотегам в соціальній мережі Instagram, якими позначала свої фото дочка чиновника Ліза Пєскова, політик визначив, що будинок Пєскова розташований у відомому престижному підмосковному районі Рубльовка.

дом пескова

Російський опозиціонер зазначив, що 31 фотографія в ньому надіслана з одного місця в районі Рубльовки - з будинку в селищі "Третья Охота", площею 779,2 кв. м. Також у володінні є дві ділянки загальною площею 9373 кв. м.

Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів - фото 2

Згідно з офіційними документами, власниця - Тетяна Навка, дружина Пєскова. "Все куплено за півроку до весілля, в січні 2015 року", - зазначає Навальний.

Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів - фото 3

"Тут досвідчене око Фонду боротьби з корупцією бачить улюблену схему всіх держшахраїв. Наречений-чиновник купує дорогу нерухомість на наречену (не чиновника), ну а після весілля можна сміливо жити в цьому будинку, кажучи "ну, а це дружина купила до шлюбу. Називається це формально "легалізація злочинних доходів", і ми поспішаємо повідомити Слідчому комітету і ФСБ, що вони легко встановлять це, подивившись на джерела походження цих коштів і легальні доходи Тетяни Навки, яка не могла сама купити таке", - додає опозиціонер.

Навальний показав палац Пєскова за 470 млн рублів - фото 4

Політик пише, що загальну вартість рубльовської нерухомості держслужбовця Пєскова і його дружини можна оцінити в 7 мільйонів доларів (470 мільйонів рублів за курсом на момент придбання). Навальний повідомив, що до правоохоронних органів він направив нові вимоги про перевірку Пєскова щодо корупції та відповідності витрат офіційним доходам.

Раніше повідомлялось про те, що прес-секретар президента Росії Пєсков орендував для весільної подорожі шикарну яхту. Згодом Пєсков спростував цю інформацію.

Однак Навальний посилається на власні джерела і геотеги на фотографіях дочки Пєскова, які співпадають з маршрутом яхти Maltese Falcon.

Також нагадаємо, інтернет-користувачів обурили фото з весілля прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, де він з'явився із коштовним годинником Richard Mille RM 52-01. Опозиціонер Олексій Навальний оцінив годинник в 37 млн рублів.

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua