Нацрада з ТБ і Кабмін вирішили не перевіряти ЗМІ під час виборів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла позапланові перевірки телерадіокомпаній на час проведення місцевих виборів
Depo.Влада
13 жовтня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Нацради.

"У відповідності з наказом голови Національної ради від 12 жовтня, планові та позапланові перевірки ліцензіатів, які повинні були відбутися в період з 12 по 23 жовтня цього року, переносяться на час після завершення місцевих виборів в Україні", - йдеться в повідомленні.

Водночас, Кабінет міністрів України на своєму засіданні прийняв постанову про вжиття заходів щодо припинення проведення перевірок діяльності засобів масової інформації в період до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 р. у зв'язку із "проваленням" відповідної постанови у Верховній Раді. 

Як зазначається, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до міністра інформаційної політики Юрія Стеця щодо неухвалення вперше за кілька років парламентом постанови про заборону перевірок ЗМІ під час виборів.

Стець запропонував прийняти постанову Кабміну про введення обмеження щодо перевірок діяльності ЗМІ до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 р.

Нагадаємо, Національна спілка журналістів України запропонувала накласти мораторій на перевірку засобів масової інформації в період виборчої кампанії.

9 жовтня Рада провалила мораторій на перевірку ЗМІ під час виборів.

Більше новин політики читайте у розділі Влада. depo.ua.