Нацрада пропонує оголосити конкурс на посаду куратора "Фейсбуку" від України

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала організувати зустріч експертів соцмережі "Фейсбук" з українськими фахівцями, щоб визначити, хто що розуміє під "мовою ворожнечі" в Україні і нарешті визначитися з контролером соцмережі від України
Depo.Влада
17 червня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова відомства Юрій Артеменко, передає depo.ua.

За його словами, 16 червня відбулася зустріч з директором з питань громадському політики "Фейсбуку" в Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томасом Кристенсеном. Артеменко запропонував оголосити всеукраїнський конкурс, щоб залучити для роботи контролера на "Фейсбук" від імені української спільноти людину, "яка знає, що таке мова ворожнечі і яка вона в наших реаліях".

"Ми можемо подати десятки, сотні, тисячі кандидатів, але щоб то була наша людина, щоб вона розуміла всією душею, чи то є ворожа мова, брехня чи правда, хоча і неприємна", - наголосив Артеменко.

Нагадаємо, восени 2014 Нацрада відправила засновнику "Фейсбуку" Марку Цукербергу лист з проханням замінити адміністратора українського сегмнента на громадянина України або "нейтральної" країни. Але чіткої відповіді тоді не отримали.