Нацрада анулювала ліцензію телеканалу "112 Україна"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила у продовженні ліцензії п'ятьом телекомпаніям, які ретранслювали телеканал "112 Україна" у цифровій мережі

Нацрада анулювала ліцензію телеканалу "1…

Відповідне рішення ухвалили одноголосно усі члени Нацради, передає Depo.ua.

"Керуючись статтями 23, 24 і 33 закону України "Про телебачення і радіомовлення" і статтями 14,17,18,19 й 24 закону України "Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення" на підставі пункту "Б" частини 7 статті 33 закону України "Про телебачення й радіомовлення" Національна рада вирішила: відмовити компанії ТОВ "Новий формат ТВ" (м.Київ) у продовженні строку дії ліцензії на мовлення НР№00169-м від 19.09.19", – йдеться у документі рішення, яке було зачитане на засіданні Нацради.

Коментуючи рішення Нацради, головний юрист телеканалу Василь Сметана сказав: "Річ у тім, що договір про спільну діяльність – давно у Нацраді. Усім мовникам цифровим – переоформлено ліцензію, змінено логотип. Всі вони віщають під логотипом "112 Україна". Тому йдеться про цифрове покриття телеканалу", – зазначив він.

Також Сметана наголосив, що ключовим порушенням ліцензії є політичний аспект, оскільки "теперішня влада прагне собі підконтрольного вісника".

"Говорячи про правовий аспект, ми подали заздалегідь заяву про переоформлення програмної концепції вісника, щоб у нас була лише інформаційна подача матеріалів, і ми не показували місцевих фільмів, мультиків й передач. А коли наше право на переоформлення було незадоволене, а порушене – то Нацрада почала проти нас вводити санкції", – сказав він.

Нагадаємо, 16 вересня Шостий апеляційний суд Києва відхилив апеляцію телеканалу "112 Україна" щодо скасування заборони продовження ліцензії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"