Портнов каже, що скинув на адвокатів пошук офшорів Порошенка

Заступник голови Адміністрації президента за часів четвертого очільника України Віктора Януковича Андрій Портнов передав повноваження адвокатам і незалежним детективам представляти його інтереси в державних і судових органах Панами і ряду острівних держав щодо афілійованих з п'ятим президентом України Петром Порошенком офшорів

Про це Портнов повідомив у своєму Telegram-каналі, пише Depo.ua.

"Друзі, інформую, що закінчив формальні процедури передачі повноважень адвокатів і незалежних детективам представляти мої інтереси в державних і судових органах Панами і ряду острівних держав щодо афілійованих з Порошенком офшорів", – написав політик.

Він зазначив, що у всіх розпочатих розслідуваннях щодо Порошенко за кордоном офіційно є заявником, тому очікує "від місцевих колег пошуку, систематизації та оприлюднення даних по відмиванню Порошенко і його оточенням викрадених у українських громадян коштів і активів".

Нагадаємо, 19 червня, стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов поновився на кафедрі конституційного права юридичного факультету у Київському національному університеті імені Шевченка.

20 червня мітингарі зібралися під червоним корпусом КНУ, до них приїхав ректор і там же написав наказ про скасування повернення Портнова.

Однак Андрій Портнов постібався над протестом проти його призначення.

Згодом у Порошенка повідомили, що проти Портнова відкрите кримінальне провадження.

Довідка: Андрій Портнов – є проросійським політиком, який з квітня 2010 до кінця лютого – був керівником Головного управління з питань судоустрою, заступником голови Адміністрації Віктора Януковича та членом Вищої ради юстиції. Саме завдяки його діям був встановлений абсолютний контроль за судовою системою режимом Януковича. Є одним з авторів законів 16 січня.

Підозрюється ГПУ у причетності до масових вбивств активістів під час Євромайдану та розкраданні землі та об'єктів нерухомості в Межигір'ї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook