Нацкомісію із запобігання корупції так і не вкомплектували

Конкурсна комісія з обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) 6 червня не змогла призначити свого останнього керівника
Depo.Влада
7 червня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Засідання перенесли через відсутність кворуму, повідомляє depo.ua з посиланням на "112-Україна"

Тож наразі у НАЗК очікують найшвидшого вирішення цього питання.

Відповідно до законодавства, до складу Національного агентства входить п'ять членів, які призначаються на посаду Кабінетом Міністрів України строком на чотири роки за результатами конкурсу. На сьогодні призначені четверо членів: Наталія Корчак та Олександр Скопич були обрані шляхом голосування 11 грудня минулого року, а Руслан Радецький та Руслан Рябошапка - 16 березня 2016 року.

Нагадаємо, що НАЗК є центральним органом виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію державної антикорупційної політики. Одне основних завдань НАЗК – контроль та перевірка декларацій всіх державних службовців і стилю їх життя, розкриття будь-якої інформації з приводу фактів корупції чи зловживання посадою. Запуск роботи антикорупційного агентства був однією з вимог Європейського Союзу щодо безвізового режиму з Україною.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада