Нацбанк пообіцяв привести PayPal в Україну

У Національному банку України відбулася чергова робоча зустріч з керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Depo.Влада
27 січня 2016 21:59
ФОТО: depo.ua

Сторони обговорили питання стабілізації економічної ситуації, поліпшення бізнес-клімату та стимулювання сталого економічного зростання, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

"Представники НБУ та Мінекономрозвитку домовилися поєднати зусилля та створити відповідні умови для виходу на український ринок таких провідних міжнародних компаній, як міжнародна система інтернет-розрахунків PayPal та ін. Зокрема, ще влітку 2015 року Національний банк вніс зміни до "Положення про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем і операторів послуг платіжної інфраструктури". Ці зміни забезпечили спрощений порядок реєстрації міжнародних систем інтернет-розрахунків.

Сьогоднішня робоча зустріч за участю заступників очільників відомств поклала початок проведенню аналогічних заходів у 2016 році. Відтепер спільні зустрічі керівництва НБУ і Мінекономрозвитку відбуватимуться частіше і на постійній основі", - повідомили у прес-службі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада