НАТО збільшує внески до трастових фондів в Україні

Країни НАТО збільшують внески до низки трастових фондів задля підтримки України
 

Про це заявив керівник проектів трастових фондів НАТО Фредерік Пежо на зустрічі з віце-прем'єром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе, інформує Depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

«НАТО й надалі підтримуватиме Україну на шляху до євроатлантичної інтеграції, збільшуючи фінансові внески до цільових фондів», – наголосив Пежо.

Зокрема, ініціативи стосуються захоронення радіоактивних відходів та медичної реабілітації поранених військовослужбовців.

Він додав, що роботу трастового фонду з медичної реабілітації військовослужбовців буде продовжено до 2021 року.

Климпуш-Цинцадзе подякувала за послідовність та стійку позицію НАТО, наголосивши, що попри політичну турбулентність і зміну керівництва держави, курс на євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним.

«Уряд докладе всіх зусиль задля продовження курсу України для набуття членства в Альянсі. Працюємо далі над визначеними напрямами», – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також поінформувала представника НАТО про ухвалення указу Президента України «Питання європейської та євроатлантичної інтеграції», який визначає завдання та обов’язки державних органів влади стосовно реалізації стратегічного курсу на вступ до ЄС та НАТО.

Нагадаємо, 23 квітня генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг провів телефонну розмову з Володимиром Зеленським і запросив його відвідати штаб-квартиру НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна