НАТО позитивно оцінює новий оборонний бюлетень України

У НАТО позитивно оцінили ухвалення в Україні Стратегічного оборонного бюлетеня та заявили про подальшу комплексну підтримку
Depo.Влада
1 червня 2016 20:24
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося під час зустрічі віце-прем’єра із питань європейської і євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, а також на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів у середу у Брюсселі, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"У мене була можливість поінформувати послів про зміни та реформи, які зараз відбуваються в Україні, про наші плани у реформуванні сектору безпеки і оборони. В Альянсі надзвичайно позитивно сприймають прийняття і підписання Президентом України Стратегічного оборонного бюлетеня", - розповіла український віце-прем’єр.

Вона наголосила, що представники усіх країн-членів НАТО наголосили на підтримці територіальної цілісності і суверенітету України.

Окрім цього, відзначила Климпуш-Цинцадзе, ті союзники, які також є членами Євросоюзу, висловилися щодо підтримки продовження економічних санкцій проти Росії, доки не будуть повністю виконані Мінські домовленості.

"Велика увага також приділялася питанню імплементації під час реформ цивільного і демократичного контролю над військовою організацією держави. Я переконана, що у цьому питанні ми рухаємося у правильному напрямку, адже це позначено у наших стратегічних документах", - заявила віце-прем’єр.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада