НАТО посилюватиме безпеку в Чорному морі через агресію Росії, - Міноборони

НАТО продовжить посилювати безпеку в акваторії Чорного моря через агресію Росії проти України
Depo.Влада
9 липня 2015 19:54
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Долгов нагадав, що перші рішення НАТО у відповідь на агресію РФ були прийняті на саміті в Уельсі у вересні 2014 року, і втілення в дію тих рішень не було відкладено на якийсь подальший період.

"Зокрема НАТО посилює сили швидкого реагування. Замість 13 тисяч сил швидкого реагування цю кількість буде доведено до 40 тисяч. По-друге, НАТО прийняло рішення посилити свій східний фланг, а також безпеку в акваторії Чорного моря, оскільки після окупації Криму спроможності країн НАТО та України були суттєво підірвані внаслідок агресії", - заявив Долгов.

Також заступник міністра оборони повідомив, що Альянс створив шість багатонаціональних командувань у країнах Балтії, в Польщі, Румунії та Болгарії.

"І ці процеси будуть продовжуватись, а також на саміті НАТО у Варшаві, який відбудеться у наступному році, буде переглянуто концептуальні документи НАТО щодо нової безпекової ситуації, яка склалася", - зазначив він.

Як повідомлялося,  у Львівській області на Яворівському полігоні відбудуться багатонаціональні навчання, в яких візьмуть участь 800 українських військових

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.