НАТО має намір залучити Україну і Грузію до діалогу про безпеку в Чорному морі

Одним з безлічі наслідків окупації Росією Криму стало рішення Північноатлантичного альянсу залучити Україну і Грузію до діалогу про підтримку безпеки в Чорному морі
Depo.Влада
8 липня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у Варшаві спецпредставник генсека НАТО в країнах Центральної Азії та Південного Кавказу Джеймс Аппатурай, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"НАТО концентрується на Чорному морі з урахуванням подій, що мали місце в Криму і має намір розширити регулярний діалог з питань безпеки з причорноморськими країнами. Подібний діалог з безпеки НАТО веде з країнами Балтії, Швецією і Фінляндією. У нас є ідея забезпечення аналогічної безпеки і на Чорному морі з запрошенням до цього діалогу України і Грузії", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО і ЄС підписали на полях саміту у Варшаві декларацію про активізацію співпраці по забезпеченню безпеки в Європі та спільній протидії викликам, "що походять з півдня і сходу".

8-9 липня у Варшаві почався саміт Північноатлантичного альянсу.  

Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Читайте також: У Варшаві стартував саміт НАТО (ХРОНІКА)

Більше новин про політичне життя