Наступного разу Яроша згадають з бодуна

Легендарний Дмитро Ярош вдруге вийшов з "Правого сектору". Бог любить трійцю?
Depo.Влада
28 грудня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Наступного разу Яроша згадають з бодуна
Наступного разу Яроша згадають з бодуна

Дмитро Ярош, якого давно не було чутно, знову замиготів у ЗМІ. Цього разу Ярош публічно заявив про свій вихід зі складу організації, оскільки, мовляв, як революційна структура ПС виконав свою місію. Цінність цієї заяви досить суперечлива. По-перше, можна посумніватися щодо виконання місії. По-друге, місяць тому, у листопаді Ярош вже заявляв про вихід з "Правого сектору". Навіщо це робити двічі поспіль – абсолютно незрозуміло. Тим паче, між цими двома подіями у ЗМІ від Яроша не лунало ні пари з вуст.

Щоправда, який-ніякий, а новий меседж-таки пролунав. Цього разу вже екс-провідник "Правого сектору" повідомив про створення нового політичного проекту. "Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами", - говориться у заяві Яроша. Втім, чи "злетить" цей проект – питання риторичне. Адже видається на те, що ця заява – не більше ніж бажання Яроша засвітитися у медіа-полі. Без усіляких реальних наслідків.

Загалом, єдине, що вдається Ярошу після Майдану найкраще - це його мадіаактивність. Останнім часом виглядає  так, ніби у Яроша є план-графік, за яким він щонайменше раз на місяць має нагадувати про себе всій країні. І це йому цілком вдається - після чергового виходу з "Правого сектору" про Яроша знову заговорили. Інше питання, що вже завтра про новий революційний рух правосека всі забудуть.

Загалом не складно передбачити, коли Ярош з'явиться перед ясні очі українців наступного разу - під вечір 1 січня на заходах з нагоди чергової річниці з дня народження Степана Бандери. Такий інформпривід цей непересічний піарник змарнувати не зможе.

А потім Ярош зможе знову зникнути з моніторів. Ненадовго, десь до лютого, на який вже анонсували з’їзд нового проекту. Тоді можна буде й втретє заявити про вихід з "Правого сектору". Мабуть, для тих, хто не зрозумів.

А загалом, попри всі старання і успіхи Яроша розголос після кожної з його гучних заяв все менший і менший. То ж вочевидь однієї медіаактивності для політкар'єри замало.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада